| denisaa_4298 a întrebat:

Buna tuturor...cam de vreun an, unu jumate mi se tot scurge ceva albicios pe! as vrea sa stiu si eu cam cand miar veni ciclul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E imposibil de spus, de obicei cam la doi ani de la aparitia secretiei vaginale.
PetreConstanta, sa-ti fie rusine, inca o data!

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Iese prostia din tine Nu realizezi ca ceea ce scrii citeste o lume intreaga Du-te la doctor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poate veni oricand, fara probleme, incepand de acum pana la varsta de 16 ani(in cazul in care nu vine pana la aceasta varsta, este nevoie de un consult ginecologic). Incearca sa ai mereu la tine un tampon si putina vata(in cazul in care fluxul va fi abundent).