| siquic a întrebat:

Am 12 ani jumate si as vrea sa stiu cand vine ciclul...va rog raspundeti repede FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Daydream a răspuns:

Depinde de fiecare fata si eu am 12 ani! Daca esti dezvoltata o sa iti vina curand, dar daca nu mai tarziu! Cel mai bine e sa o intrebi pe mama ta pentru ca de obicei la varsta la care i-a venit ei iti va veni si tie!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
depinde cat de dezvoltata esti pentru aceasta varsta, nu exista o regula, poate fi si la 11 12-13 etc.dar pentru aceste curiozitati, e bine sa vorbesti cu mami tau
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti vina menstruatia ca ciclul e altceva.

| dorin1990 a răspuns:

Nu exista o regula pentru toate fetele, cunosc fete care le-a venit abia la 15-16 ani deci stai linistita.