| nupebunezau a întrebat:

Buna tuturor!
Cine crede ca ma poate ajuta?
Vreau o dieta, pe care ai urmat-o si a functionat, ceva usor de tinut. Nu vreau, gen (100g nu stiu ce). Vreau pentru toate trei mesele ce as putea manca.
Mentionez ca doresc cate kilograme ai slabit si cat timp ai tinut.
Funda! Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Am mancat o saptamana numai carne si/sau peste la gratar, apoi o luna de zile acelasi gratar cu salata de varza. Am dat jos 12 kg.

| nupebunezau explică (pentru neutrino):

Si ai facut sport?

| neutrino a răspuns (pentru nupebunezau):

Foarte putin.

| nupebunezau explică (pentru neutrino):

Si aveai anumite cantitati pe care le manacai la mesele respective?

| neutrino a răspuns (pentru nupebunezau):

Nu, am mancat pe saturate, dar m-a costat foarte mult!

| nupebunezau explică (pentru neutrino):

Ce vrei sa spui?

| neutrino a răspuns (pentru nupebunezau):

Pai sa mananci in fiecare zi numai friptura buna, pe saturate, nu este deloc ieftin!

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum ( respectiv dacă eşti fată sau băiat ), pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Mănâncă Putin si de multe ori

| Chiperi a răspuns:

Am auzit la cineva ca de exempul intr-o zi manca doar branza, in alta doar doare, in alta doar legume si tot asa... Mentionez ca nu am tinut eu, orsicum persoana respectiva a slabit cam 8-10 Kg

| florin17 a răspuns:

Foarte usor, ceai din radacina de boz gasesti pe net si eu am folosit am avut 83 kg si acum 55 asta in 3 luni dar luand acest remediu din prima lingura rezultatul e vizibil bafta