| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum pot scapa de gusa de sub gat? Nu o am mare doar cand stau cu privirea in jos se observa putin.Iar cand pun mana sub gat o simt putin dar repet nu este mare abia se observa insa nu stiu am eu o obsesie sa nu am deloc pentru ca nu imi place ca sunt fata si am abia 16 ani si asa simt eu ca ni are ce cauta la mine laughing poate fi si din cauza ca din vara am inceput sa mananc mai mult si m-am mai ingrasat? Iar daca mai slabesc va disparea? Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| raresandrey a răspuns:

Mananca nuci, este bogat in iod, usturoi, morcov. Oricum citeste asta. http://www.i-medic.ro/remedii/remedii-naturiste-pentru-gusa