| PsyhoChild a întrebat:

Cum fac sa nu mai fiu gras? Am 15 ani si 70 de kile.Ok cand te uiti la mine cand sunt imbracat par normal, nu am gusa si nici maini groase.Mama dar cand stau fara tricou arat ca abominatia aia de ape titan din aot.
Deci am doar burta mare. Picioare, maini si fata le am normale.Nu am deloc grasime pe ele.De ce ma ingras numai in burta? Recunosc ca am fost dependent de ciocolata si din cauza asta m-am ingrasat, dar anul asta am luat-o mai incet.Toamna trecuta aveam 70 de kile si acum am tot 70.De ce nu slabesc si nici nu ma ingras? Cum pot sa scap de grasime.Prostii nu mananc..am incercat sa fac si abdomene si tot degeaba

1 răspuns:
| D4r1uss a răspuns:

Incearca sa scazi din calorii si mergi la sala sau fa un sport gen fotbal sau baschet