| dalisan69 a întrebat:

Buna tuturor de pe TPU, am o intrebare daca ma puteti ajuta.As dori sa studiez epidemiologia si as avea nevoie de cateva informatii,gen de unde sa incep,unde ar trebui sa ma inscriu, etc.Multumesc anticipat pentru raspuns/raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incepi cu facultatea de medicina si apoi rezidentiat in epidemiologie.