| Gina2 a întrebat:

Vreau sa devin reprezentanta "Lady" imi puteti spune tot ce ar trebui sa stiu despre asta....transportul este gratuit? unde pot sa ma inscriu? etc.Multumesc dau FUNDA:*!

Răspuns Câştigător
| AlissonPadalecki a răspuns:

Mai bine nu te-ai face. In momentul in care ajunge coletul la posta trebuie sa dai si banii.Cataloagele si transportul se platesc + ca daca comanda ta e sub 100 lei parca nu primesti nimic, din contra...scoti tu din buzunar pentru transport.
O fata facuse comanda de 870 lei si nu i-a mers sa trimita comanda pentru ca n-avea peste 100.
Oricum, daca totusi vrei, aici se inscrie: http://inscriere.cosmetice-ladys.ro/

| Gina2 explică (pentru AlissonPadalecki):

Multumesc de sfat:*

| AlissonPadalecki a răspuns (pentru Gina2):

Cu placere :* [87 lei*...am pus un 0 din greseala]