| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Fetelor, am o problema.Maine dupa ultimul clopotel o sa merg la piscina cu cativa colegi. Faza e ca trebuie sa imi vina...de 2 zile imi curge acel lichid maroniu ceea ce inseamna ca trebuie sa imi vina.Am auzit de nu stiu ce vitamine ca sa imi intarzie putin, adica sa nu imi vina maine.Ati luat? Sau ce pot face daca nu sunt bune vitaminele.straight face nu vreau sa ratez asta, e ultima oara cu colegii si tin neaparat sa mergstraight face. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JustSmiiile a răspuns:

Heii! Pai daca nu iti vine de dimineata nu trebuie sa iti faci atatea griji! happy Asa ca poti sa mergi doar sa ai la tine ce e nevoie si de ceva gasesti o scuza de a pleca acasa happy.

Distractie placuta! happy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vitamine care să-ți oprească menstra?
Lasă cursul firesc al organismului.
Pa, pa.

| alexandra090 a răspuns:

Eu zic sa mergi dar sa fi pregatita sti tu!

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru alexandra090):

Da.oricum prima zi nu e chiar asa de rea.