| InfinitLove a întrebat:

Buna tuturor.Ma numesc Alexandra.Am o problema foarte nasoala.Am vergeturi foarte rosii si foarte accentuate, iar peste putin timp trebuie sa merg la banchet.Am o rochie scurta si nu stiu ce sa fac.Vergeturile sunt de cativa centimetri pe ambele picioare.Nu mai am timp sa fac tratamente, cu cine stie ce creme sau impachetari.Fac exercitii, dar nimic schimbat.Beau multa apa, dar totusi dulciurile si bauturile acidulate imi dau de furca.Am inteles ca si ele fac rau si provoaca vergeturile.Si slabirea sau ingrasarea brusc provoaca acestea.M-am gandit sa port un dres negru ca sa acopar vergeturile rosii, dar sunt sigura ca ma vor critica colegii ca am venit in dres pe vremea asta, dar chiar nu ma pot afisa cu picioarele pline de vergeturi la banchet.Imi este foarte rusine.Mai ales ca toate colegele mele au picioare perfecte, fara vergeturi sau celulita.Si nu ma pot duce sa cumpar alta rochie...Stiti cumva si alte metode prin care sa ACOPAR vergeturile astea insuportabile? Imi vine sa plang.Cu cat se apropie banchetul, cu atat sunt mai stresata din aceasta cauza. sad Va multumesc ca ati citit. Orice sfat e bine venit. O zi buna!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SimonaQs a răspuns:

Asta sigur te va ajuta foarte mult

http://www.acasatv.ro/......mpate.html

Petrecere frumoasa la banchet...
Sper sa iti rezolvi problema.

Pupiciii :* :*