| CocoMexii a întrebat:

Stie careva cum se pot diminua/elimina vergeturile de pe corp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| justitiarul a răspuns:

Alea nu mai dispar niciodata.Incearca insa sa faci cat mai mult sport si eventual masaj.Si nu te mai gandi la ele. Orice femeie are cateva.

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna
vergeturile nu dispar niciodata, le poti estompa cu bitter suedez ( nu l-am incercat, inca, dar am citit ca e destul de bun pentru asa ceva). Iar daca vrei sa nu iti mai apara, cand ti o cura, sau cand incepi sa te ingrasi, sa te dai in fiecare zi cu o crema impotriva vergeturilor ( eu folosesc de 2 luni, crema restructuranta antivergeturi de la gerovital plant, si mi se pare destul de buna).

| CocoMexii explică:

Nu vreau sa raman cu ele forever crying help me!