| Ralucaz2019 a întrebat:

Bună! Va rog frumos cine poate sa îmi spună dacă faci practica în spital ca asistenta îți cere vaccinul covid19?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Da

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu ca dai tu covid altora. Si cei vaccinati fac Covid. Tu, daca iei Covid, faci o forma mai usoara.

| darrio2007 a răspuns:

Normal ca da. Oamenii vin in spital sa se trateze nu sa ia covid de la tine.

| Ciprian09 a răspuns:

Pai tu intrii in contact cu multe persoane, nu e logic sa ai asa ceva?