| patriciaandrei100 a întrebat:

Bună.
Vă rog frumos îmi puteți recomanda o clinică dermatologică foarte bună din București? Am probleme grave cu acneea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mergi la Dana Bratu

| sierra1 a răspuns:

Bani să ai că specialiști, sunt:

https://drleventercentre.com/......tologie-2/

| Donsavas a răspuns:

Sunt atâția medici. Nu de ei depinde întotdeauna. Important este sa răspunzi tu la tratamente
Poți consulta și un endocrinolog

| patriciaandrei100 explică (pentru Donsavas):

Chiar azi am programare la endocrinologie, dar dupa as vrea sa merg si la un dermatolog.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Eu am mers la Anima.

| selfconfidenttree97 a răspuns:

Dr Leventer Center