| Siberia a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu un mic sfat sau o parere : in urma cu 2 saptamani a inceput sa imi apara o problema de respiratie simt ca nu mai inhalez deloc aer in plamani adica nu se umple tot plamanul de oxigen, care se manifesta doar in cursul zilei, de exemplu la scoala. Mi se infunda urechile si nasul si am pe cerul gurii o mucozitate din cauza careia inghit greu, mentionez ca mai mereu am gura si nasul uscate. Ma ia cu ameteli si sunt foarte foarte agitat. Problema respiratorie se manifesta si cand simt alt aer strain iar ca sa imi revin cat de cat caut o fereastra sa pot sa respir. La problema aceasta mi se adauga si niste panica bineinteles ca intru in panica cand sipt ca nu mai pot sa respir, fiindu-mi foarte frica de moarte.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Du-te in primul rand la medicul de familie, el va stii unde sa te trimita mai departe, ma refer la specialist. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Bobbless a răspuns:

Eu iti sugerez sa te duci la doctor degeaba ti-as da eu sfaturi asta fiind o problema serioasa.Doctorul iti va spune cu exactitate ce problema ai. Funda?:Xpuppy dog eyes