| Gentiana a întrebat:

Voi aveti Kosmodisk? Cum va simtiti cu el?(vreau pareri din propria experienta).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

E bun depinde de ce greutate ai big grin dar nu ti-l recomand

| 0vidius a răspuns:

Bani aruncati pe fereastra, nu are efecte benefice medicale demonstrate, este numai efectul placebo. Cei de la tv abuzeaza de naivitatea oamenilor de rand fara studii medicale. Daca ai dureri de spate du-te la doctor sa vezi care e cauza si dupa aia urmeaza tratamentul recomandat de doctor.

| mariaionescu920 a răspuns:

Il folosesc de ceva si pot spune ca este ok, sunt multumita de el, mi-a redus semnificativ durerea de spate. Daca doresti sa cumperi kosmodisk la un pret rezonabil iti recomand http://www.reduceri50.ro, sunt foarte ok si au si livrarea gratuita.

| mariaionescu920 a răspuns:

Nu stiu dc spuneti ca acest Kosmodisk nu are efect, la mine chiar a functionat si chiar am comandat inca unul pentru sora mea tot de pe http://www.reduceri50.ro

| Simone_1116 a răspuns:

Salut, eu am achizitionat porcaria asta de Kosmodisk in urma cu vreo saptamana. si-un pic, eram entuziasmata cand vedeam atatea reclame incat m-a deterimnat sa mi-l iau si mare prostrie am fc si bani dati aiurea si nici un efect. Cel pentru coloana vertebrala e degeaba, sta aiurea trebuie sa stai mereu sa-l tragi, nu sta intins uniform precum in reclama:-J deci asta clar pica, imi vine sa-i dau si foc numai ca ma gandesc ca poate il fc returlaughing asa si l-am purtat cam o saptamana incontinuu, cel lombar mai mult si vreau sa zic ca nu vad nici o ameliorare, din contra durerile s-au accentuat si de la curaua cu care il prinzi, astia nu stiu cum sa mai prinda lumea in capcana, acum vreau sa-l fc retur si nu stiu excat cum, deci te sfatuiesc sa nu cumperi rahatul asta de aparat, 2 bucati de cauciuc cu niste breteleangryangryangryangry in fine o zi buna ciao