| Pisicuța a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Corby? Vreau sa-mi spuneti din propria experienta si cat mai detaliat.Merita cumparat sau nu?

7 răspunsuri:
| Pisicuța explică:

@anonim si eu am o colega si i-a si zgariat ecranu' da rau si inca merge ff bine, nu se blocheaza nimic, da sti care-i trebuie, ea il are din martie 2010

| Pisicuța explică:

@crystynaradu wow acum chiar mi-ai aratat cat de rezistent e cand ai zis despre faza cu pantalonii, eu credeam ca Samsung nu e asa rezistent si ca tine putin.

| crystynaradu a răspuns:

Eu am corby si mi se pare in telefon foarte bun deoarece eu la-am scapat din greseala de la etajul 1 de la mall si nu i s-a apart deloc ecranu doar i s-a spart doar foarte putin din latura stanga neagra si eu il am de 1 an si 9 luni si merge foarte bine deci merita sa ti-l cum pentru ca foarte multi colegi de la mine din clasa s-au cumparat si unul dintre ei fara sa vrea si l-a uitat in pantaloni care i-a pus la spalat si l-a spalat si dupa tot i-a mai functionat, este un telefon foarte bun.

Sper sa ti-l cumperi.
Papa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e tel bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu merita cumparat ...am o colega in clasa. care il are de vreo 4 luni si deja dupa 1 luna mg f greu se blocheaza. si tot timpu` are fata patata. poti sa ii pun 500 de floii de protectie ca tot nasol ramane urma degetului p el. e trebuie ta da eu zic ca e o investitie proasta (ma bucur ca te-am ajutat)

| Duutsie a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu acum ceva vreme cand am vrut sa-mi cumpar (in urma cu o luna). Pana la urma mi l-am luat si sunt foarte multumita de el.Bateria ma tine 7 zile, touch`ul merge bine... Deci ai putea sa-ti iei daca doresti

| geo_9829 a răspuns:

Mie una nu imi place, este prea rotund. daca ai vrea tot in genul asta iti recomand Samsung s5230 star sau Samsung s5230...samsung galaxy s