| SADAS a întrebat:

Am 16 ani si de 2 ani tot imi apar cosuri, am fost la dermatolog si mi-a dat sa i-au Zynerit si Skinoren si nu au avut nici un efect! Spun multi ca daca faci sex iti trec, eu am facut de multe ori si nu mi-au trecut!
Alte metode prin care sa imi treaca cosurile m-ai stiti?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intereseaza-te de Roaccutane, este singurul tratament care este bun. Dar nu te apuci sa iei fara sa mergi la medic pentru ca sunt destul de puternice, de aceea trebuie sa faci analize pe timpul tratamentului.

| dragutzalavynutza a răspuns:

Nu dar chestia cu sexu nu e adevarata crying