| anaa5 a întrebat:

Buna vreau sa ma ajutati. vreau sa ma epilez pe burta si spate cu epilatorul am mai incercat o data dar mi'au iesit niste bubite. va rog ajutati-ma. ziceti-mi o crema pe care o pot folosi dupa epilare sa nu imi mai asa bubite.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Cu aloe vera sigur trec, esti sigura ca de la epilator?
Succes!

| anaa5 explică (pentru andreebutterfly):

Da. eu nu aveam nicio bubita pe spate. m-am epilat si mi'au aparut bubite..am puful sa creasca si au disparut.happy

| ingerashu123 a răspuns:

Mai bine nu te mai epila cu epilatorulwinking foloseste o crema o sa te ajute mai mult decat epilatorul.Si daca tot doresti o crema pe care sa o folosesti dupa epilare ia una de la elmiplant