| Elle_Daniela_1999 a întrebat:

Vreau sa spun ca am incercat pana acum foarte multe diete, si am incercat cat de cat sa fac si sport. La un moment dat am inceput sa iau pastile si ceaiuri de slabit dar tot degeaba, vreau o solutie. Dar ideea e ca dupa toate astea eu mancam chiar daca nu-mi era foame, aveam o pofta de mancare uluitoare care nu-mi dadea pace. Stiti ceva ce ar putea taia pofta de mancare sau ar putea sa slabeasca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bei apa si faci mult efort fizic, dar nu prea mult ca sa nu ai dureri musculare ziua urmatoare.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum, pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| diana436 a răspuns:

Poti incerca sa bei apa cand ai pofta sa mananci sau poti sa consumi fructe, incearca sa nu mai mananci dupa ora 5-6 si fa sport cat de des poti.