| Andreea0006 a întrebat:

Buna, vreau sa stiu care mai bun la doctor pentru analiza sa ma slabesc? multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poti reformula, nu prea se intelege intrebarea!

bine stiu faptul ca, autocorectorul TPU face numai figuri, practic 1 din 3 mesaje postate mi le "corecteaza" el si posteaza in varianta gresita pe site

| Simpatic a răspuns:

Medic nutritionist este ceea ce cauti!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai manca atat de mult si vei slabi cu siguranta.
Mananca maxim 1000 calorii pe zi si vei pierde constant din greutate.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cauta nutritionisti din orasul tau si intre timp informeaza-te de aici care-i treaba:

https://www.doc.ro/......l-de-viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine te duci la Regina Maria la Victoriei. Mult succes, incearca pe cat posibil sa mananci bio si gatit de tine.