| Ale123456 a întrebat:

Buna vreau sa tin regim- dieta.ce as putea manca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NgrMdx a răspuns:

Cat mai multe fructe si legume.Incearca sa eviti mancarurile grase si cipsurile si bauturile carbogazoase.Deasemenea..nu e de ajuns doar sa mananci anumite alimente..trebuie sa faci si mult sport. happy

4 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Uite cateva sfaturi care iti vor fi sigur utile: http://www.i-medic.ro/articole/slabeste-sanatos

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum, pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Eu vreau sa-ti recomand Dieta Rina:este foarte permisiva, eficienta si usor de tinut...chiar ti-o recomand!