| danny_5834 a întrebat:

vreau sa va intreb ce fel de windows imi recomandati. Eu am windows XP. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Plague a răspuns:

Windows XP e cel mai utilizat. Daca iti iei 7 va trebui sa cauti programe si jocuri diferite pentru el. XP e originalul, deci tot ce apare e facut pentru xp. E cel mai simplu si mai lipsit de exceptii, cerintele mai mici ale xp-ului te scapa de multe batai de cap de care se lovesc altii care folosesc win 7 sau mai stiu eu care. Recomand xp, cel mai simplu.

14 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Depinde de calculator

| Flaviius87 a răspuns:

Cel mai bun windows ever este "windows 7" eu pe asta il am si sunt foarte multumit... daca ai 1 gb de rammi merita sa il ai si tu!
Succes!

| ROB3RT89 a răspuns:

Windows 7 enterprise sau ultimatehappyDaca ai si un pc cat de cat decentbig grinDaca nu esti pasionat de jocuri iti recomand linux!

| ΔH a răspuns:

Windows 7 e superior XP-ului.

| Whispers a răspuns:

Iti recomand Windows XP e cel mai folosit frate. Windows XP e originalul e the best one. nu te complica tu cu Windows 7 si toate prostiile doar ca sa fii la moda.happy Sper ca te-am ajutat.

| Barney a răspuns:

Windows 7 Ultimate

| Barney a răspuns:

@vecsy55

Cumperi!
Nu downloadezi copy-uri ale Windows-urilor!

| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna! Pai eu am windows 7 si imi merge bine dar si windows XP este foarte bun.

| XXXMony a răspuns:

Windows 7(de ala am eu) sau wista sunt printre cele mai bune

| Katherineeeeee a răspuns:

Daca e pentru laptop eu iti recomand windows 7 ...ala il am si eu si e bestial.mai ales microsoftul office(world) 2010 si e super bestial!

Răspuns utilizator avertizat
| disti a răspuns:

Windows 7. Windows XP este bun doar daca ai ceva programe vechi ce nu merg pe windows-urile noi. Dar daca vrei ce este mai nou si mai rapid, atunci Windows 7.

| Cristina_2871 a răspuns:

I-ti recomand windows 7 este foarte bun

| ady4u a răspuns:

Eu iti recomand windows 7 este cel mai bine conturatwinking crede-ma il folosesc de 7 luni si stiu ce spun.Si exista si cateva trucuri