| Senyorul a întrebat:

Vreau sa imi schimb windows-ul. Ce windows imi recomandati? Vreau unul sa mearga bine pe net? Linux sau Win...?

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu stiu ce win ai acum dar marea majoritate folosesc win7 (ca si mine de altfel) si sunt foarte multumiti! Deci alegerea e a ta!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă tot nu ştii să foloseşti aşa cum trebuie un Win, de vreme ce vrei unul "care să meargă bine pe net", ţi-aş sugera să laşi Linux-ul deoparte. Nu merită să-ţi baţi joc de el.

| Trynda a răspuns:

Windows7 ultimate.

Windows8 nu are bug-uri, informaticianule happy

| lascuiulian92 a răspuns:

Linux nu este Windows. Linux este un sistem de operare, iar Windows la fel.
Eu iti recomand Windows 7.
Daca ai Pc cu o configuratie mai slabuta, atunci baga XP/SP3

| Senyorul explică:

Am win 7 si merge foarte greu si am placile de 4 Gb si procesor de 2, 2 Ghz

| FreakzoO a răspuns:

Clar win 7. Win 8 nu iti recomand deoarece e facut nu de mult si are multe buguri si merge sacadat.