| CookieMonsterRawr a întrebat:

Buna^^. Vreau sa va intreb. cum pot sa scap de burtica puppy dog eyes. Nu e foarte mult dar este straight face. Inainte.eram imi grasuta in picioare.si vara asta.nusiut cum dar am reusit sa scap de asta, dar a ramas burta. Ma puteti ajuta cu ceva puppy dog eyes. De mancat eu oricum mananc destul de sanatos. adica...nu mananc fast food. doar mancare gatita si legume. Ce ar trebui sa fac sa scap de ea? fundabatting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Inot, iubita. Miscarea in apa este de 3-4 ori mai eficienta decat cea pe uscat. Plus ca este singurul sport care alungeste muschiul, il face mai zvelt si mai elegant. din cauza presiunii mediului acvatic. Asa ca du-te de 2 ori pe saptamana la bazin, inoata 2 ore si te topesti vazand cu ochii.

| DinaraStakhovska a răspuns:

Abdomene scumpo.Cate poti tu in fiecare seara, adica cat mai multe.La mine asa a functinat

| PinkStyle a răspuns:

Abdomenebatting eyelashesBafta:*!

| Pufo a răspuns:

Cauti exercitii pilates pentru abdomen si faci 30 de minute pe zi. In 2 saptamani incepe sa dea rezultate, insa iti trebuie multa perseverentawinking

| oXLoryXo a răspuns:

Buna! si eu am avut burtica si am scapat de ea intr-o luna si ceva.
In fiecare zi mergeam la alergat dimineata si seara, faceam abdomene(serii de cate 10 de mai multe ori), mancam multe salate, fructe si alte mancaruri care nu contin grasimi.
Sper sa te ajute si p tine:*

| panter a răspuns:

Buna am citit undeva ca porumbul pepennele rosu pepenelle galben te ajuta la slabit happy mai ales porumbul reduce aparitia grasimii maninca vreo 15 zile si vezi rezultatul