| danutza45 a întrebat:

Mancare gatita sau fast food?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Fast food e cea mai NESANATOASA, STUPIDA mancare din lume.As vrea sa inchid toate fast food-urile. Dar nu pot, va zic! Nu mai cumparati de acolo si vor da faliment(da stiu ca nu se poate dar zic si eu...). Mancarea gatita e mult mai buna. Bafta

25 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Mancare gatitahappy cea de la fast food nu e sanatoasahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Petronela a răspuns:

Amandoua

| คเค๓เк a răspuns:

Pai Mancarea Gatita e mult mai sanatoasa!
Dar sincer sa-ti spun mai mult mananc de la fast food!

| blue95 a răspuns:

Gatita. dar si fastfood din cand in cand

| WestSid3 a răspuns:

Gatita!
Pentru ca imi place foarte mult mancarea gatita de mama sau de bunica. love struck

| ilovemusic a răspuns:

Mancare gatita, daca ai vedea ce bine gateste mama si la cum gateste nimeni n-ar avea nevoie de fast-food. Orice face ii iese bun, toti ne recoamdau sa deschidem ceva un restaurant sau o gogoserie ceva laughing.

| KidDu` a răspuns:

Sincer. fast food - si da stiu ca nu e deloc sanatos laughing. Dar noh. straight face

| alexa_4370 a răspuns:

Fast food deoarece trebuie sa ma mai ingras big grinlaughing

| dyddyyyx18 a răspuns:

Salatele :p

| dyddyyyx18 a răspuns:

Salatele :p
sau, mai bine zis... mancarea cat mai cruda, cat mai putin prajita(fiarta) etc :p laughing

| Yollanda;x a răspuns:

Mancarea gatita de la mama acasa:X:X:X

| T30D0RA a răspuns:

Gatita, normal!

| Zuuuuz a răspuns:

Prefer fast food-ul desi sunt constienta ca nu e deloc sanatos.

| Dede_1899 a răspuns:

Gatita love struck e mai sanatoasa, mai hranitoare. E mai buna din toate punctele de vederehee hee

| Freak_6887 a răspuns:

Gatita smug

| raluca0306 a răspuns:

Mda.amandoua! mai delicioasa e fast food dar mai sanatoasa e cea gatita.big grinlaughing

| gabriela007 a răspuns:

Mancare gatita happy

| Mihaela_1062 a răspuns:

Amandoua!:X Dar imi place mai mult mancarea gatita. E mult mai sanatoasa.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fast food pentru cei care n-au nevasta sa gateasca mancare deci si in cazul meuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru multi FAST FOOD-Dar nu`i deloc sanatoasa.Prefer o mancare gatiti care sa`mi mai lungeasca din viata decat o mancare de FAST FOOD [buna de altfel] dar care sa-ti scurteze viatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu'mi place mancarea facuta de mama...asa ca eu mananc mai mult de la fast food.deci aleg FAST FOOD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac cruditatilebatting eyelashes.
Mananc din joi in pasti porcaria aia de fast food, vara nici atat. Pe caldura asta, prefer sa cumpar un Nestea cu gheata, sa ma asez la masa si sa comand o prajitura cu fructe day dreaming.

| alina21 a răspuns:

Fast food happy fast food

| Bya_3116 a răspuns:

Gatita ca ii m-ai sanatoasa!