| anonim1 a întrebat:

Buna,vreau sa va zic ceva,aproape t viata am fost o pers timida,cand eram in societate aveam senzatia ca se uita toti la mine, ca rad toti de mine, nu am mai rezistat si am citit pe net despre diferite medicamente.Am luat Alprazolam de cateva zile, 0, 25 de 3 ori pe zi si ma simt f bine, nu am emotii, vorbesc clar si cu curaj oricine ar fi.Am un eveniment important duminica, mai iau pana atunci si dupa aia m-am gandit sa merg la un psihiatru sau psiholog? mrs pentru atentie, o seara placuta(am 24 de ani, baiat)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

La ce sa mai mergi? fii sigur pe tine si pe ceea ce faci! gandeste-te ca nu esti cu nimic mai prejos decat altii! poate chiar ai alte calitati in plus fata de ceilalti! repeta-ti asta in gand mereu si nu sta pe ganduri, actioneaza mereu, nu astepta, nu sta in spate! bafta!

| thegeaba a răspuns:

Sa te vad ce faci cu simptomele de sevraj dupa ce ti se termina pastilelewinking La cantitatea pe care ai luat-o, sigur apar si dupa o saptamana.

| Priap a răspuns:

Pshiholog!