| dyana_8491 a întrebat:

vreau si eu mai multe raspunsuri la intrebarea http://www.tpu.ro/......ace-sa-se/ pls:D :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| datoo a răspuns:

Banuiesc ca nimic.Incearca sa nu mai porti cercei un timp si sa iti masezi lobii urechilor(daca in lobi ai purtat). Nu sunt specialist si nici bine documentat in acest domeniu dar nu cred ca poti face ceva cu adevarat in aceasta privinta.
Totusi incearca cu masaj si nu mai purta cercei o perioada lunga de timp.
Succes!