| TraficantDeBufniteOchioase a întrebat:

vreau si eu niste pastile bune de slabit, eventual naturale. cineva care a mai folosit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu iti recomand pastile pentru ca nu sunt sanatoase, mai bine incearca ceaiuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa prostiile!
Nu mai credeti in diete, pastile de slabit!
Mergi pe o alimentatie saraca caloric si fa zilnic miscare, o sa ai numai de castigat!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pastilele nu sunt cea mai bună alegere, renunță!

| M1Man a răspuns:

Cu pastile sigur nu slabesti, mai ales ca te astepti sa stai de geaba si sa slabestilaughingDu-te pe stadion la alergat si vei slabi.

| TraficantDeBufniteOchioase explică (pentru M1Man):

Merg la sala in fiecare zi de vreo` 3 saptamani fara intrerupere, tin si regim alimentar. Stiu ca miscarea e esentiala. Ma gandeam sa-mi iau pastile XL-S...

| ASALARAS a răspuns:

Http://www.puregarciniacambogia.ro/
Gasesti aici toate informatile.