| Secretkkk a întrebat:

Spuneti-mi va rog frumos ceva de slabit: pastile, ceaiuri, ceaiuri naturale din plante care ajuta, sirop? Va rog frumos, si fara sfaturi ca nu sunt bune pentru sanatate, asta o stiu. Va rog vreau ceva ce ati folosit, si are efect?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Banuiesc(dupa intrebarile tale), ca ai 17-18 ani. Poti folosi o infuzie de ceai verde vrac, dar 1-2 cani(200gr),cel mult, dupa mesele de dimineata si pranz. Daca bei seara, poti saai insomnii.Restul,dupa cum ti-am mai scris, trebuie umblat la orele de masa, la ce mananci si bei si la sport(nu mers normal cum ai intrebat, ci mers alert cel putin 30 minute si altele). Daca citesti ce am scris in mai multe postari, o sa-ti vina usor, deoarece am scris si meniuri pe care le poti invarti cum vrei.

| NakaTaka a răspuns:

Cauta pe Google Canadian Tea. E foarte bun.

| brandsfashion a răspuns:

Daca ai luat ceva kilograme in plus de sarbatori, cartea "3S – SANATOASA, SUPLA, SATULA", insotita de un DVD cu programe de antrenament a lui Carmen Bruma reprezinta solutia salvatoare -> http://bit.ly/1eG6YSh

| DinPlante a răspuns:

Http://www.putereaplantelor.ro/......psule.html insotit de un ceai sveltaflor de la fares. A ajutat pe o prietena. Totul este ce faci si dupa ce ai atins greutatea dorita. Daca nu iti schimbi obiceiurile, revii de unde ai plecat.

| ddrmad a răspuns:

Abdomene? Alergat? Gimastica? Orice activitate care presupune arderea grasimilor prin efort, in mod natural, nu prin indopare cu chimicale, "remedii miraculoase" sau mai stiu eu ce care nu fac decat sa va puna sanatatea in pericol?