| myraaaaa a întrebat:

Buna vreau si eu sa ma ajute cineva sa imi spuneti o cura de slabire care sa actioneze repede pana de craciun sa slabesc vreo 10 kg sau mai mult dau funta cel mai bun raspun multumes anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VicentiuVice a răspuns:

Reteta de slabit:

1 ZI: macaroane cu branza;
3 ZILE: orez fiert;
3 ZILE: pui fiert sau la gratar;
3 ZILE: cartofi;
3 ZILE: legume si fructe crude;
3 ZILE: carne vita fiarta sau la gratar;
2 ZILE: lactate;
3 ZILE: carne de pui-peste-vita la gratar sau fierte
1 ZI: dulciuri.
Zilnic obligatoriu se bea 2 litri apa cu lamaie.
In 3 saptamani se slabeste 7 kilograme.

6 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Iti recomand una dintre dietele prezentate aici: http://www.divahair.ro/diete_si_slabire. Spor sa ai!

| mihaibrasov a răspuns:

Mananci doar orez, apa si peste. Si alergi toata ziua de nebuna sa arzi caloriile. Sa vezi cum slabesti. (am vazut eu pe survivor).

| Biencush a răspuns:

Astept e-mailul tau ca sa iti pot trimite o dieta foarte buna!

| 123456 a răspuns:

Offf pana de craciun 10 kg e mult nu ti se pare... dar eu iti zic asa nu mai manca paine deloc mananca multe mere, multe salate, supe si tot ce nu are grasimi si daca poti in loc de apa fa-ti cate o sticla de limonada si bea cat mai mult pe zi si nu mai manca dupa ora 6 seara :d iti zic ca o sa functioneze :d

succes kiss

| Tzl a răspuns:

L-carnitina + regim adecvat ( absolut nimic dupa ora 6 ) + 2l apa / zi + sport ( peste 120 batai pe minut ). Succes

| LauraD a răspuns:

Cel imi bine consulti un medic.si iti da un regim special pentru organismul tau.succes