| Megan97 a întrebat:

vreau si eu sa stiu ce lentile de contact sunt mai bune: cele de la ciba vision sau cele de la johnsons? ma refer la lentilele cu dioptrii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| david0257 a răspuns:

Vision pentru ca ei sunt marca mai buna. Funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu folosesc Focus Dailies de la Ciba Vision, le iau destul de ieftin de aici www.contact-lentile.ro