| ☆ Danny☆ a întrebat:

Vreau un sampon bun si care sa miroasa frumos.Adica multe sampoane spala bine parul dar nu ramane mirosul sad. Voi ce sampon stiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cosima11 a răspuns:

Exact cu problema asta m`am confruntat si eu pana ce am dat de samponul de la Elseve cu laptisor de matca. spala si foarte bine, regenereaza parul` si ramane si mirosul garantat.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Orzene beer are un miros superb care la mine se pastreaza pana la urmatoarea spalare (adica 2-3 zile).

| Drums a răspuns:

Buna!
eu folosesc clear! e super bun si-mi ramane si mirosul imprimat in par.
te pup:*
acum depinde de cata cantitate pui eu pun mai mult sampon sa ramana si nu ma clatesc cu multa multa multa apabig grin
pop

| JustShadows a răspuns:

Buna! Eu folosesc Head&Shoulders...Ramane si mirosul si iti hraneste parul facandu-l sa devina sanatos, eu il folosesc de ani buni, si nu am sa-l schimb curand.Ai grija de tine!happy

| ioana147 a răspuns:

Pai...Eu ma spal cu Head&Shoulders.
E foarte bun si miroase foarte frumos. Mirosul ramanewinking Dar...Am observat ca ramane mirosul la cel mentolat!

| LLL2 a răspuns:

Naturalis care are in compozitie apa de trandafiri.

| poleaccristina_8734 a răspuns:

Eu ma spal cu hendal sholdar s ramane mirosul poti incerca si tu sau cu geonsos babi