| cristialx15 a întrebat:

Bună ziua, a început sa-mi bata inima tare de o săptămână și o simt fără sa pun mana pe ea, câteodată îmi bate tare, ce se poate întâmpla? Precizez ca beau multe helluri și fumez

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" început sa mi bata inima tare de o săptămână și o simt"

Cristi mamă, dacă nu ne minți, sună la 112 că pare ceva foarte GRAV!

| ValentinMihai78 a răspuns:

Nimic deosebit, doar o vizită la UPU. Problema este că nu conștientizezi că te sinucizi! Crezi că e sfârșitul lumii dacă renunți la energizante și țigări? Aceeași întrebare ți-o va pune și medicul!
Garantez 200% că palpitațiile vor dispărea în perioada următoare în care vei renunța la energizante și țigări!

| AmandinaDragan a răspuns:

Nu mai bea helluri pentru inceput si ai sa vezi reactiile.

| teclado a răspuns:

Lasate dormi odihnestete nu mai manca chimicale nu mai bea chimicale
dormi apoi fa sport putin sport asa mers pe jos iesit afara din casa
nu te mai uita la televizor mai ales la stirile alarmiste
gata iti trece
am patit si eu exact la fel ca si tine
si asa m-am reparat
fara cola fara zahar fara sharorma
ci putina mancare ca inima ta este invaluita in grasime

| MocanuAlina2006 a răspuns:

Am și eu o colega care are aceeași problema că a ta, astea e de la energizante cel mai probabil din cauza că bei multe și fumezi organismul tau cedează nu mai poate din cauza acestor chimicale eu spun că mai bine te-ai lasă să fumat și de helluri, colega mea a ajuns la spital din cauza lor