| anonim_4396 a întrebat:

am 16 sunt baiat nu fumez nu beau alchool nu am facut sex!
de ceva timp am dureri de spate prin zone plamanilor si mai jos cateodata simt ca ma inteapa, imi tremura putin mainile da asta s-ar putea sa fie ca imi troznesc degetele si dimineata cand ma trezesc cand casc ma doar in spate parca ma blocheaza ceva si simt ca parc bate inima tare da cand pun mana nu bate asa simt eu ce poate fi ceva grav? sa ma speri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar poate sa fie cancer pulmonar?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Exagerezi edybos123... mai bine du-te la un doctor si vezi ce ai, nu-ti putem spune exact ce ai, multe ce poti sa ai happy succes

| Tynnna a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu cred ca poate fi cancer pulmonar. Dar iti dai seama ca nu putem sa ti raspundem noi la intrebarea asta, nu te-am vazut, ne-ai dat detalii vagi si nu suntem medici. In orice caz, mergi la medic. Poate fi un simplu junghi care te "tine" cand casti, cand te intinzi, cand te misti intr-un fel anume, sau poate fi altceva. In general cancerul la plamani are fumatul ca principala cauza. La varsta ta si fiind nefumator, eu nu cred. Numai bine!winking

| C8PILUcool a răspuns:

Poate ai o criza si poate iti trece sa iti faci o programare sa iti faci o radiografie.

| Alyn99 a răspuns:

Du-te la doctor ca s-ar putea sa fie cv grav