| AnisiaElena a întrebat:

Acum 2 zile mi-am achizitionat un aparat dentar mobil. Problema e ca nu il pot purta, din cauza ca ma doare groaznic gingia in spate. Si nici nu il pot fixa foarte bine. Am impresia ca sta intr-o parte., iar in stanga nici nu mi se acopera bine, decat jumatate din dinte.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rallu99 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa apesi mai tare cand il pui ca sa intre bine,
la urmatorul control ar trebui sa ii zici dentistului/ei ca te deranjeaza akolo.Si eu am aparat dentar mobil dar nu am patit asa
sper ca te-am ajutat. funda?