| anonim_4396 a întrebat:

Acum 3 luni am inceput sa am un junghi in partea interioara a coapsei. De asemenea, dupa ceva timp a inceput sa apara si la celalalt picior. Apoi durerile s-au dus la genunchi ( de scurta durata si intensitate), simtind uneori o presiune la nivelul genunchilor si in spatele acestora. Mai recent am si niste dureri vage, care nu dureaza mai mult de 2 secunde in tibie. Acest lucru mi se intampla la ambele picioare. Tin sa mentionez ca am aproape 18 ani iar analizele mi-au iesit bine, VSH-ul putin marit si neutrofilele si leucocitele putin scazute. De asemenea eritrocitele au fost putin crescute. Totusi, doctorul mi-a spus ca s-ar putea sa fie de la o infectie in corp. Intrebarea mea este urmatoare, credeti ca aceste simptome au vreo legatura cu cancerul osos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| vangaelis a răspuns:

Ca sa fii sigur fa o radiografie, un CT, RMN ca sa vezi daca exista ceva dubios.