| Căluț a întrebat:

Acum aproximativ 3 săptămâni am avut o răceală mai puternică, spun asta deoarece nu a fost o banală răceală cum au fost cele anterioare, de data asta îmi curgea nasul ca la robinet, mă durea capul non stop, mai avem momente când aveam și febră, după câteva zile mi-a trecut, da ce să vezi? Gen seara nu am avut nimic, iar dimineața, am rămas complet fără gust și miros., am înțeles de la cineva ca este o "boală" și îți revii de la sine după 7-10 zile, în schimb la mine nu este așa, de aproape 3 săptămâni nu am simt, și nici miros, vă rog, ajutați-mă cu ceva sfaturi, ce să fac, la spital nu vreau să mă duc că după mă bagă ăștia la covid și asa mai departe, dacă în caz, vârsta are vreo importanță, am 18 ani. Mulțumesc mult pentru răspunsuri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In plina pandemie de covid tu te mai intrebi ce ai avand in vedere ca indeplinesti atatea simptome?

| Catrice a răspuns:

Pai de unde știi că nu e covid?

| Yuoia a răspuns:

S-ar putea sa ai exact covid si in astea trei saptamani sa mai fi infectat cateva sute de oameni. Complet inconstient.

| Dana2103 a răspuns:

Ia ibusinus