| anonim_4396 a întrebat:

acum doua luni mi-a aparut o pata de culoare alba pe penis, cam de doi centimetri, in interiorul pielii, la atingere ma ustura. ce este si daca se poate trata.rog seriozitate big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Justmed a răspuns:

O boala care duce la moarte...laughing, da in ziua de azi ori ce te omoara, cataline va trebui sa mergi intr-adevar la medic dar stai linistit nu mori :Bafta cu...

| MenInShadow a răspuns:

Nu ruga nici o seriozitate, trebuie sa te duci rapid la doctor. Cu infectiile pe penis, nu e de joaca, iti poate afecta viata sexuala, sau poate fi o boala care duce la moarte.
Nu vreau sa te sperii dar daca zici ca e o pata alba si te ustura cand o atungi, trebuie sa le spui parintilor, si ei sa te duca imediat la un doctor, de preferat la urgente ca te primeste mai repede, ca la un spital d'asta normal stai 3 luni pana sa te primeasca si pe tine (daca nu dai spaga la doctori)winking
Hai succeswinking

| benny a răspuns:

Pai daca nu ti-a disparut in cele 2 luni ar fi cazul sa te duci la un doctor dermatolog, poate sa fie o infectie sau doamne fereste cancer de piele, cel mai bine e sa nu te iei dupa toate raspunsurile si du-te cat mai repede la doctor.

| eleena a răspuns:

Catalin mama rolling on the floor
Ia fa o vizita pe la doctorwinking
Dupa mai vorbim laughing

| andreisandu28 a răspuns:

Aa trebuie operat, a avut si un coleg de-al meu, nu stiu cum se mai numeste boala.

| catalin41190 a răspuns:

Mdaaaa...daa.da am inteles sa ma duc la medic rolling on the floor