| Jigokunokishi a întrebat:

Am 15 ani si a cosuri. Am ceva puf pe fata nu e chiar barba da` nici nu e la inceput. De vreo 3 ori mi s-a intamplat sa-mi stroc un cos si odata cu cosul a iesit si un fir de barba. ( Nu e prea multa si deasa, e la inceput cum am specificat ). E normal adica o sa se creasca mai deasa in timp, nu? Multumesc anticipat si astept raspunsurile voastre!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

O sa iti creasca stai calm

| kelo0oWy a răspuns:

Da..normal ca o sa creasca...un fir din cateva zeci de mii e nimica toata..esti la inceput.nu e problema