| Jigokunokishi a întrebat:

E normal ca la 14-15 ani sa ai vise umede odata la 2-3 zile (sunt baiat)? Astept raspunsurile voastre. Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este normal, te afli și la pubertate!
Pa, pa.

| Broadband a răspuns:

Nu prea e normal, adica eu cel putin nu am patit asta niciodata, doar cateodata la niste vise mai erotice laughing ma trezeam cu mitraliera saltata

| pietrean a răspuns:

DA,este normal, hormonii incep sa-si spuna cuvantul!