| Lin_Mada_1997_pxQQ a întrebat:

am 16 ani fac 17 in august. Astazi dimineata ma spalasem pe dinti ca de obicei dau cu periuta si pe limba si am vomitat putin de tot un jet mic si m-a cam speriat culoarea vomei un maro sau un rosu inchis chiar nu stiu, stie cineva daca e ceva grav? http://imgur.com/gallery/fVL2LZM
Tin sa mentionez ca am fost racit acum 1 saptamana si am avut o raceala puternica fara febra dar cu mucus verde, acum nu mai am nimic nu sunt racit doar ca m-a speriat voma, sa-mi spuna si mie cineva daca e de rau sau bine, multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Salutare,e foarte important sa mergi la un medic, oricine iti poate da indicatii gresite, preferabil sa mergi la medic, va sti mai bine decat oricine altcineva de pe net...