| columbianca94 a întrebat:

Problema mea este ca de vreo 3 4 zile sunt foarte stresata si suparata mi s-a pus un nod in piept si am inceput s vomit verde asa. nu pot manca la orice fel de mancare ma gandesc imi face greata chiar si azi am vomitat cand am pus periuta de dinti pe limba... ce sa fac sa chem salvarea,,?

1 răspuns:
| Vanyum a răspuns:

Îţi pot recomanda nişte medicamente, însă mai bine ar fi să mergi la un medic..oricum..ai putea lua No-Spa in combinaţie cu Omez pentru a ameliora starea de greaţă.