| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua am 18 ani 1. 68cm 69kg si nu stiu cum am slabit 5kg in 2 luni ca eu nu fac dieta mananc cartofi prajiti in fiecare zi cartofi slabeste sau apa slabeste beau apa multa eu slabesc cam 400grame per saptamna

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Du-te si fa-ti analizele, poate sa suferi de ceva si sa nu iti dai seama.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia vitamine. Multe vitamine.

| Valentinaldoilea a răspuns:

69 kg la 18 ani e cam multisor, mai ales ca esti cam scund. Poate organismul se autoregleaza. A fost vara, cald, poate ai facut multa miscare in vacanta. Totusi, nu e rau sa-ti faci niste analize.

| ionut12iancu a răspuns:

PAi daca acum ai 69 kg nu e asa rau, ai putea sa mergi la medic sa iti faci analize sau ai putea sa te incepi de fittnes pentru a lua in greutate!