| Valiii14 a întrebat:

Am 4 operații de hernie de disc și totuși am durere pe piciorul stâng. Mi s-ar putea că am nervul sciatic foarte afectat. Ce este de făcut? Ce m-ar putea ajuta? Există vreun remediu? Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Sa nu crezi ca cu cate operatii ai mai multe, cu atat iti e mai bine. Medicul poate sa iti recomande proceduri terapeutice, si ai platite patru proceduri de doua ori pe an, prin asigurarea medicala. Inotul cred ca te ajuta, caci intareste musculatura coloanei; sistemul muscular si cel osos pot prelua unul sarcina celuilalt, intr-o masura. DAR. Numai cu recomandarea medicului.