| EdwardEddy a întrebat:

Am auzit ca se poate schimba culoarea ochilor cu un fel de iluzie.Cum? Daca se poate sa lasati un link ar fi cel mai bine. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sti cuminte si lasa-ti ochii asa cum ii ai de la mama natura, eventual iti poti lua lentile..nu te juca cu sanatatea ochilor tai si darul cel mai minunat de a VEDEA!
O zi frumoasa sa aihappy

| Albert0994 a răspuns:

Culoarea ochilor se poate schimba cu ajutorul unor lentilelor de contact speciale