| EdwardEddy a întrebat:

Am auzit ca se poate schimba culoarea ochilor cu un fel de iluzie.Cum? Daca se poate sa lasati un link ar fi cel mai bine. Funda

2 răspunsuri:
| robertu22 a răspuns:

Haideti sa va spun eu pentru ca sunt in posesia unor astfel de vraji:

Vraja pentru schimbarea ochilor este doar o iluzie.Pentru schimbarea ochilor trebuie sa apara o schimbare in interior deoarece ochii sunt oglinda sufletului.Si eu am beneficiat de aceasta schimbare.

:Inchide ochii.Umpleti mintea cu culoarea actuala a ochilor tai.Treptat schimba culoare in cea pe care o doresti.Vizualizeaza cum acea lumina ca o raza trece prin ochii tai shimbandu-le culoarea.Vizualizeaza ochii primind culoarea. Tine aceasta vizualizare cel putin 15 minute.Se repeta pentru a nu-si pierde din putere.Pentru cei care te cunosc foarte bine nu prea va avea efect deoarece este fascinatie, dar pentru straini va avea.

| suntserios a răspuns (pentru robertu22):

Sau lasi SF urile si folosesti lentile de contact