| Mario837336 a întrebat:

Buna ziua, am cautat mult si am aflat ca Ligamentul Fundiform al penisului meu nu este ok, stiu de mult asta dar nu stiam cum se numeste. Acesta este prea strans si penisul meu sta prea sus cand e "tare", nu l pot lasa in jos mult. Ce aș putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu te preocupa prea mult, fiindca (cu timpul si varsta) problema se va inversa (penisul se va lasa).

| darrio2007 a răspuns:

Ar trebui sa fii multumit ca sta prea sus. In timp il vei putea lăsa mai jos.