| Geogeorge12345678 a întrebat:

Buna ziua, am de ceva timp o rana pe capul penisului. Am incercat cu betadina unguent, baneocin si acum incerc cu cicatridina crema. Are cineva idee ce trebuie folosit pentru vindecare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alea le-ai folosit „după ureche", sau la recomandarea medicului?

| Hyperion7 a răspuns:

De la ce a survenit acea rana?

| carevaescu a răspuns:

Vezi sa nu fie sifilis.

Du-te urgent la medic!

Multă sănătate

| iulia0514 a răspuns:

Da am o idee sa mergi la medic!

| Gigiduru007 a răspuns:

Nu ai o rana ci herpes si ala nu ''trece'' cu nimic. Dispare dar reapare.