| RuxiAna a întrebat:

am fost la un dentist sa imi pun aparat dentar (il am de 2 luni), întrucât nu imi inspira prea multa incredere, pot schimba dentistul sa activeze altcineva aparatul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Raducons a răspuns:

Mergi la o consultatie la medicul pe care l-ai ales si vezi ce zice, dar nu te plange de celalalt medic, spune-i ca ti l a recomandat cineva pe actualul si daca ii place aparatul o sa se ocupe el