| tuteavulpe a întrebat:

am o curiozitate:Cum arata un mort dupa un an?:-s.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

"Frumoasa" poza. Ma intreb cat de mult ti-a luat sa o gasesti.

| Holocaust a răspuns:

Ai văzut filme cu zombie? Cam aşa arată.Cum a mai zis cineva, cadavrul e alb(is racism), se deshidratează, organele se deteriorează...

| Vichtory a răspuns:

Alb, urat, inspaimantator.
lenin are 88 de ani de cand e mort si e lasat intr-un loc din Rusia unde poate veni lumea si sa-l vada.
Uite cum arata.
E cam socant.
http://www.google.md/......tp?/imgres

| tuteavulpe explică (pentru Vichtory):

Pai Lenin a fost bine conservat! ma refeream la un o situatie normala, nu exceptii!straight face

| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Am inteles ca prima data putrezesc ochii, apoi partile mai subtiri, cum ar fi degetele, am participat la deshumarea bunicii dupa 7 ani si culmea mai era inca trunchiul cu gelatina, fusese imbalsamata foarte tare

| PrettySmile a răspuns:

Cred ca aproape putrezit complet...bleahh!