| mermadia a întrebat:

Din curiozitate:cum se fac posterele exact ca cele din reviste? ce hartie se foloseste?

7 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Nu este hartie normala, este o hartie speciala, o hartie mai lucioasa, iar pentru coperti se foloseste un "carton" mai subtire dar in acelasi timp mai dur...acum depinde la ce reviste te referi...

| Iubesc Limonada a răspuns:

Hartie lucioasahappy

| Cleona a răspuns:

Hartie normala numai ca e foarte subtire.

| Zorro a răspuns:

Pai cred ca ar fi indicat sa folosesti hartia pentru fotografii e mai groasa dar cea pentru postere e si cartonata la tipografie gasesti sigur tipul ala de hartie

| mermadia explică:

Reviste ca cool girl, bravo girl.sau chiar bolero

| mermadia explică:

Imi pare rau sa te dezamagesc, anda, dar aici nu e nicio blonda.nu te mai face singura, nu-i frumos...

| anda_3457 a răspuns:

Stiu ca eu doar raspund la intrebari(de obicei) dar vreau sa-ti pun o intrebare: zau esti blonda?>se cam vede nu de alta